Lokalizacja


Spotkanie odbędzie się 29 marca 2017 w prestiżowym miejscu spotkań środowiska sportowego, olimpijczyków, ludzi kultury, sztuki i biznesu - Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Sala konferencyjna znajduje się na parterze, na wprost wejścia głównego do budynku. W razie potrzeby zawsze będą dla Państwa dostępni nasi pracownicy oraz hostessy.

Do Państwa dyspozycji jest bezpłatny parking, zlokalizowany tuż obok Centrum Olimpijskiego, na lewo od wejścia głównego. Uwaga: prosimy nie parkować wzdłuż drogi dojazdowej i ogrodzenia obiektu (zakaz parkowania).

www.olimpijski.pl

ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa

Jak dotrzeć?

Aktualności


Formularz rejestracji

Formularz rejestracji już uruchomiony! Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc jest ograniczona, a o potwierdzeniu uczestnictwa w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. czytaj

Prowadzący WiseNet STAR 2017

Poznaj naszych prowadzących w dziale Prelegenci, w tym gościa specjalnego z Wlk. Brytanii. Zapraszamy! czytaj

WiseNet STAR 2017

WiseNet STAR 2017 to już piąta, jubileuszowa edycja imprezy Samsung STAR, tym razem pod nową nazwą i nową marką. Polski zespół Hanwha Techwin Europe (dawniej Samsung Techwin Europe) zaprasza wszystkich profesjonalistów z branży zabezpieczeń 29 marca b.r. do Centrum Olimpijskiego Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. czytaj
Copyright 2017 Hanwha Techwin Europe